Умови і технології виготовлення біологічного агенту для даного виду біопрепарату абсолютно ідентичні рідким бактеріальним добривам. Унікальності препарату надає використання магнезіально-залізистої слюди у якості субстрату-носія. Перевагою даної технології є суттєве збільшення терміну зберігання препарату та вища його ефективність за несприятливих умов довкілля та при використанні пестицидів, завдяки мінімальному контакту біологічного агенту з хімічними засобами захисту. Технологія виготовлення даного носія передбачає його випалювання при t +500 ºС, що забезпечує йому високу стерильність та відсутність органічних домішок. Крім того, даний носій піддається стерилізації в автоклавах.

Мінеральне середовище для культивування мікроорганізмів виготовляють із залученням реактивів лише таких відомих брендів як MERCK, FLUKA, SIGMA, що забезпечує високу якість та стабільність біопрепарату. Висока ефективність бактеріальних добрив також зумовлена значною кількістю мікроорганізмів, яка в декілька разів перевищує вміст бактерій у вітчизняних і закордонних препаратах- аналогах та підтримується за рахунок дотримання умов стерильності на всіх етапах виробництва добрив.

На прохання замовника у відділі виготовляють комплексні бактеріальні препарати на основі декількох високоактивних штамів мікроорганізмів. Такий підхід гарантує широкий спектр інокульованих сортів рослин та оптимальну ефективність симбіозів у різноманітних ґрунтово- кліматичних умовах.

   
Завантажити каталог Ціни на бактеріальні добрива
   
ПОТЕНЦІЙНІ ПЕРЕВАГИ БІОПРЕПАРАТУ:
Переваги бактеріальних добрив

Відсутність сторонньої мікрофлори гарантує високий титр бульбочкових бактерій до кінцевого терміну зберігання препарату;

Високий титр бактерій, що забезпечує ефективне формування бульбочок та високий рівень фіксації азоту;

Містить суміш штамів, що гарантує широкий спектр інокульованих сортів рослин та оптимальну ефективність симбіозів у різноманітних ґрунтово-кліматичних умовах.

Довший термін зберігання і вища ефективність за несприятливих умов довкілля та при використанні хімічних засобів захисту.

 
ПРЕПАРАТИВНА ФОРМА:
 
Зробити замовлення