Порошкоподібні бактеріальні добрива (інокулянти) для багаторічних бобових трав

Бактеріальні добрива (інокулянти) під багаторічні бобові трави виготовляють на основі високоефективних штамів мікроорганізмів, які адаптовані до ґрунтово-кліматичних умов України.

Унікальності даному препарату надає використання магнезіально-залізистої слюди у якості субстрату-носія. Перевагою даної технології є суттєве збільшення терміну зберігання препарату та вища його ефективність за несприятливих умов довкілля та при використанні пестицидів, завдяки мінімальному контакту біологічного агенту з хімічними засобами захисту. Технологія виготовлення цього носія передбачає його випалювання при t +500 ºС, що забезпечує високу стерильність та відсутність органічних домішок. Крім того даний носій піддається стерилізації в автоклавах.

Мінеральне середовище для культивування мікроорганізмів виготовляють із залученням реактивів лише таких відомих брендів як MERCK, FLUKA, SIGMA, що забезпечує високу якість та стабільність біопрепарату. Висока ефективність бактеріальних добрив також зумовлена значною кількістю мікроорганізмів, яка в декілька разів перевищує вміст бактерій у вітчизняних і закордонних препаратах-аналогах та підтримується за рахунок додержання умов стерильності на всіх етапах виробництва добрив.

Купити бактеріальні добрива (інокулянти) під багаторічні бобові трави ви можете зателефонувавши за номерами вказаними на сайті. На прохання замовника у відділі виготовляють комплексні бактеріальні препарати на основі декількох високоактивних за азотфіксацією штамів мікроорганізмів. Такий підхід гарантує широкий спектр інокульованих сортів рослин та оптимальну ефективність симбіозів у різноманітних ґрунтово-кліматичних умовах. 

   
Завантажити каталог Ціни на бактеріальні добрива
   

ПОТЕНЦІЙНІ ПЕРЕВАГИ БІОПРЕПАРАТУ:

Відсутність сторонньої мікрофлори гарантує високий титр бульбочкових бактерій до кінцевого терміну зберігання препарату;

Високий титр бактерій, що забезпечує ефективне формування бульбочок та високий рівень фіксації азоту;

Містить суміш штамів, що гарантує широкий спектр інокульованих сортів рослин та оптимальну ефективність симбіозів у різноманітних ґрунтово-кліматичних умовах.

Довший термін зберігання і вища ефективність за несприятливих умов довкілля та при використанні хімічних засобів захисту.

ПРЕПАРАТИВНА ФОРМА ІНОКУЛЯНТУ:
 
Форма препарату порошок золотисто-сірого кольору, запакований у поліпропіленовий пакет білого кольору прямокутної форми
Упаковка 800 г
Норма внесення 200 г/га
З упаковки можна обробити  60–120 кг насіння
 
СКЛАД МІКРОБІОЛОГІЧНОГО ПРЕПАРАТУ:
Живі клітини бактерій, мінеральне середовище, стабілізатор-прилипач.
Кількість життєздатних клітин: > 7,0×109 КУО/мл на кінець терміну придатності препарату.
Зробити замовлення
АКЦІЯ!!! КУПУЙТЕ ІННОВАЦІЙНИЙ ПРЕПАРАТ "РИЗОСТИМ" ТА ОТРИМУЙТЕ ДОВІДНИК-КАТАЛОГ В ПОДАРУНОК!!!:
Купити бактеріальні добрива
*При замовленні від 500 гектарних норм
ТЕРМІН І УМОВИ ЗБЕРІГАННЯ ПРЕПАРАТУ:

Зберігати у захищеному від світла місці при t від +5 до +25 ºС. 

Не допускається замерзання препарату. 

Термін придатності – 240 діб.

Відкритий препарат необхідно використати протягом 24 год.

Умови зберігання інокулянтів

АСОРТИМЕНТ КУЛЬТУР ПІД ЯКІ ВИГОВЛЯЄТЬСЯ ДАНИЙ ТИП ІНОКУЛЯНТІВ:
люцерна   козлятник    еспарцет   конюшина
 
Зробити замовлення

АКЦІЯ!!! КУПУЙТЕ ПОРОШКОПОДІБНІ ІНОКУЛЯНТИ НА СУМУ БІЛЬШЕ 10 000 ГРН ТА ОТРИМУЙТЕ БЕЗКОШТОВНУ ДОСТАВКУ

по м. КИЄВУ !!!:

Безкоштовна доставка
БЕЗПЕКА ПРИ ВИКОРИСТАННІ БІОПРЕПАРАТУ:

Препарат не шкідливий для людини, теплокровних тварин, комах, не проявляє фітопатогенних та фітотоксичних властивостей.

Препарат є абсолютно безпечним для довкілля. Потрапляння у відкритий ґрунт не має негативних наслідків. Утилізація тари проводиться згідно вимог, визначених для знешкодження полімерних матеріалів.

 

Зробити замовлення

ЦІНИ НА БАКТЕРІАЛЬНІ ДОБРИВА (ІНОКУЛЯНТИ):
 

Купити інокулянти для конюшини, еспарцету, козлятнику в Харків, Тернопіль, Вінниця, Львів, Рівне, Херсон, Кропивницький, Одеса, Бактеріальні добрива для бобових в Чернігів, Полтава, Маріуполь, Ужгород, Запоріжжя, ціни на інокулянти для конюшини, люцерни, бобових трав купити в Херсон, Луцьк, Дніпро, Хмельницький, Миколаїв, купити порошкоподібні бактеріальні добрива для бобових трав в Черкаси, Житомир, Київ, Чернівці, Суми, Івано-Франківськ.


Зробити замовлення