Рідкі бактеріальні добрива (інокулянти) для багаторічних бобових трав

Купити інокулянти для багаторічних бобових трав

Бактеріальні добрива під багаторічні бобові трави виготовляють на основі високоефективних штамів мікроорганізмів, які адаптовані до ґрунтово-кліматичних умов України.

Штами характеризуються високою азотфіксувальною активністю (в 1,5–2,0 раза), вірулентністю (на 10 %), забезпечують підвищення врожаю зеленої маси на 12–25 %, насіння – на 17–28 % порівняно з виробничим штамом. За використання препарату рослини конюшини фіксують від 110 до 350 кг атмосферного азоту на 1 га. У вегетаційних дослідах виявлено суттєве зростання інтенсивності фотосинтезу, вмісту фотосинтетичних пігментів у листках інокульованих рослин. Дія препарату спостерігається протягом усього періоду вегетації рослин. Після збирання врожаю у ґрунті та пожнивних рештках залишається високий вміст азотних сполук органічного походження, які протягом 2–3 років використовуються наступними культурами сівозміни.

Мінеральне середовище для культивування мікроорганізмів виготовляють із залученням реактивів лише таких відомих брендів як MERCK, FLUKA, SIGMA, що забезпечує високу якість та стабільність біопрепарату. Висока ефективність бактеріальних добрив також зумовлена значною кількістю мікроорганізмів, яка в декілька разів перевищує вміст бактерій у вітчизняних і закордонних препаратах-аналогах та підтримується за рахунок додержання умов стерильності на всіх етапах виробництва добрив.

Купити інокулянти під багаторічні бобові трави ви можете зателефонувавши за номерами вказаними на сайті. На прохання замовника у відділі виготовляють комплексні бактеріальні препарати на основі декількох високоактивних за азотфіксацією штамів мікроорганізмів. Такий підхід гарантує широкий спектр інокульованих сортів рослин та оптимальну ефективність симбіозів у різноманітних ґрунтово-кліматичних умовах. Телефонуйте прямо зараз і ціни на інокулянти для під багаторічні бобові трави Вас приємно здивують. Для постійних клієнтів проводиться система знижок.

   
Завантажити каталог Ціни на бактеріальні добрива
   

ПОТЕНЦІЙНІ ПЕРЕВАГИ ІНОКУЛЯНТІВ:

Відсутність сторонньої мікрофлори гарантує високий титр бульбочкових бактерій до кінцевого терміну зберігання препарату;

Високий титр бактерій, що забезпечує ефективне формування бульбочок та високий рівень фіксації азоту;

Містить суміш штамів, що гарантує широкий спектр інокульованих сортів рослин та оптимальну ефективність симбіозів у різноманітних ґрунтово-кліматичних умовах.

ПРЕПАРАТИВНА ФОРМА ІНОКУЛЯНТУ ДЛЯ КОНЮШИНИ:
 
Форма препарату рідина від молочного до світло-кавового кольору в'язкої консистенції
Упаковка 1000 мл
Норма внесення 100 мл/га
З упаковки можна обробити  150–300 кг насіння
 
СКЛАД МІКРОБІОЛОГІЧНОГО ПРЕПАРАТУ:
Живі клітини бактерій, мінеральне середовище, стабілізатор-прилипач.
Кількість життєздатних клітин: > 5,0×109 КУО/мл на кінець терміну придатності препарату.
Зробити замовлення
АКЦІЯ!!! КУПУЙТЕ ІННОВАЦІЙНИЙ ПРЕПАРАТ "РИЗОСТИМ" ТА ОТРИМУЙТЕ ДОВІДНИК-КАТАЛОГ В ПОДАРУНОК!!!:
Купити бактеріальні добрива
*При замовленні від 500 гектарних норм
ТЕРМІН І УМОВИ ЗБЕРІГАННЯ ПРЕПАРАТУ:

Зберігати у захищеному від світла місці при t від +4 до +9 ºС. 

Не допускається замерзання препарату. 

Термін придатності – 120 діб.

Відкритий препарат необхідно використати протягом 24 год.

Умови зберігання інокулянтів

АСОРТИМЕНТ КУЛЬТУР ПІД ЯКІ ВИГОВЛЯЄТЬСЯ ДАНИЙ ТИП ІНОКУЛЯНТІВ:
люцерна   козлятник    еспарцет   конюшина
 
Зробити замовлення

АКЦІЯ!!! КУПУЙТЕ ПОРОШКОПОДІБНІ ІНОКУЛЯНТИ НА СУМУ БІЛЬШЕ 10 000 ГРН ТА ОТРИМУЙТЕ БЕЗКОШТОВНУ ДОСТАВКУ

по м. КИЄВУ !!!:

Безкоштовна доставка
БЕЗПЕКА ПРИ ВИКОРИСТАННІ БІОПРЕПАРАТУ:

Препарат не шкідливий для людини, теплокровних тварин, комах, не проявляє фітопатогенних та фітотоксичних властивостей.

Препарат є абсолютно безпечним для довкілля. Потрапляння у відкритий ґрунт не має негативних наслідків. Утилізація тари проводиться згідно вимог, визначених для знешкодження полімерних матеріалів.

 

Зробити замовлення

ЦІНИ НА БАКТЕРІАЛЬНІ ДОБРИВА (ІНОКУЛЯНТИ):
 

Купити інокулянти для козлятника, еспарцету, гороху в Харків, Тернопіль, Вінниця, Львів, Рівне, Херсон, Кропивницький, Одеса, Бактеріальні добрива для бобових в Чернігів, Полтава, Маріуполь, Ужгород, Запоріжжя, ціни на інокулянти для козлятника, люцерни, бобових трав купити в Херсон, Луцьк, Дніпро, Хмельницький, Миколаїв, купити бактеріальні добрива для бобових трав в Черкаси, Житомир, Київ, Чернівці, Суми, Івано-Франківськ.


Зробити замовлення