Бактеріальні добрива Ризостим на твердому носії для зернобобових культур

Купити інокулянти для зернобобових

Інокулянт для зернобобових нового покоління – Ризостим (свідоцтво про Державну реєстрацію – № А 03583) поєднує у собі ряд інноваційних технологій. Препарат створено в Інституті фізіології рослин і генетики НАН України з використанням останніх досягнень молекулярної біології та нанобіотехнологій.

Умови і технології виготовлення бактеріального агенту для цього виду біопрепарату абсолютно ідентичні рідкому добриву. Унікальність препарату полягає у використанні магнезіально-залізистої слюди у якості носія, що забезпечує збільшення терміну зберігання препарату і вищу його ефективність за несприятливих умов довкілля та при використанні пестицидів, завдяки відсутності контакту біологічного агента з хімічними засобами захисту.

Штами, використані у виробництві препарату, характеризуються збільшеною продукцією екзополісахаридів та високою стійкістю до несприятливих факторів довкілля, мають інтенсивнішу азотфіксувальну активність (в 1,5–2,0 рази), вірулентність (на 10 %), забезпечують збільшення урожаю зерна на 12,0– 14,5 % порівняно із класичними препаратами.

При застосуванні препарату рослини фіксують від 90 до 260 кг на 1 га азоту атмосфери, а урожай зерна в польових умовах зростає на 18–23 % порівняно зі спонтанною інокуляцією. Після збирання урожаю у ґрунті та пожнивних рештках залишається високий вміст азотних сполук органічного походження.

Препарат містить унікальний компонент, який поліпшує прилипання бактерій до насіння та забезпечує їх зберігання на насінні протягом 2 місяців. До складу бактеріального добрива також входить комплекс біополімерних сполук природного походження, які пришвидшують формування симбіозу, активізують нітрогеназний комплекс бактерій та підвищують стійкість рослин до несприятливих факторів довкілля.

Мінеральне середовище для культивування мікроорганізмів виготовляють із залученням реактивів лише таких відомих брендів як MERCK, FLUKA, SIGMA, що забезпечує високу якість біопрепарату. Висока ефективність бактеріальних добрив також зумовлена значною кількістю мікроорганізмів, яка в декілька разів перевищує вміст бактерій у вітчизняних і закордонних препаратах-аналогах та підтримується за рахунок дотримання умов стерильності на всіх етапах виробництва добрив. Мікроорганізми, що входять до складу добрив, не втрачають своєї активності при використанні засобів захисту рослин, рекомендованих для застосування на посівах цих бобових культур. 

Купити інокулянти для зернобобових Ризостим ви можете зателефонувавши за номерами вказаними на сайті або зробивши замовлення в нашому інтернет-магазині в системі prom.ua.  Для постійних та оптових клієнтів проводиться система знижок.

   
Завантажити каталог Ціни на бактеріальні добрива
   

ПОТЕНЦІЙНІ ПЕРЕВАГИ ІНОКУЛЯНТІВ РИЗОСТИМ:

використання високоефективних штамів ризобій, створених за допомогою нанобіотехнологічних підходів;

використання природнього полімеру для поліпшення прилипання бактерій до насіння та їх зберігання на насінні протягом 2 місяців;

використання комплексу біополімерів природного походження, які пришвидшують формування симбіозу, активізують нітрогеназний комплекс бактерій та підвищують стійкість рослин до несприятливих факторів довкілля;

відсутність сторонньої мікрофлори гарантує високий титр бульбочкових бактерій до кінцевого терміну зберігання препарату;

препарати сумісні з багатьма рекомендованими хімічними препаратами для обробки насіння;

більший термін зберігання і вища ефективність за несприятливих умов довкілля та при використанні хімічних засобів захисту.

ПРЕПАРАТИВНА ФОРМА ІНОКУЛЯНТУ ДЛЯ ЗЕРНОБОБОВИХ:
 
Форма препарату Порошок від золотисто-сірого до рожево-коричневого кольору, запакований у полімерний пакет.
Упаковка 800 г
Норма внесення 200 г/га
З упаковки можна обробити  520–560 кг насіння сої, або 1000–1100 кг насіння гороху 
 
СКЛАД МІКРОБІОЛОГІЧНОГО ПРЕПАРАТУ:
Живі клітини бактерій, мінеральне середовище, прилипач, магнезіально-залізиста слюда, кукурудзяно-мелясне середовище, комплекс біополімерів. 
Кількість життєздатних клітин: > 7,0×109 КУО/мл на кінець терміну придатності препарату.
Зробити замовлення
АКЦІЯ!!! КУПУЙТЕ ІННОВАЦІЙНИЙ ПРЕПАРАТ "РИЗОСТИМ" ТА ОТРИМУЙТЕ ДОВІДНИК-КАТАЛОГ В ПОДАРУНОК!!!:
Купити бактеріальні добрива
*При замовленні від 500 гектарних норм
ТЕРМІН І УМОВИ ЗБЕРІГАННЯ ПРЕПАРАТУ:

Зберігати у захищеному від світла місці при t від +5 до +25 ºС. 

Не допускається замерзання препарату. 

Термін придатності – 240 діб.

Відкритий препарат необхідно використати протягом 24 год.

Умови зберігання інокулянтів

АСОРТИМЕНТ  ЗЕРНОБОБОВИХ КУЛЬТУР ПІД ЯКІ ВИГОВЛЯЄТЬСЯ БАКТЕРІАЛЬНЕ ДОБРИВО РИЗОСТИМ:
соя горох нут
сочевиця квасоля кормові боби
люпин чина посівна вика та ін.
 
Зробити замовлення

АКЦІЯ!!! КУПУЙТЕ ПОРОШКОПОДІБНІ ІНОКУЛЯНТИ НА СУМУ БІЛЬШЕ 10 000 ГРН ТА ОТРИМУЙТЕ БЕЗКОШТОВНУ ДОСТАВКУ

по м. КИЄВУ !!!:

Безкоштовна доставка
БЕЗПЕКА ПРИ ВИКОРИСТАННІ БІОПРЕПАРАТУ:

Препарат не шкідливий для людини, теплокровних тварин, комах, не проявляє фітопатогенних та фітотоксичних властивостей.

Препарат є абсолютно безпечним для довкілля. Потрапляння у відкритий ґрунт не має негативних наслідків. Утилізація тари проводиться згідно вимог, визначених для знешкодження полімерних матеріалів.

 
ЦІНИ НА БАКТЕРІАЛЬНІ ДОБРИВА (ІНОКУЛЯНТИ) ДЛЯ ЗЕРНОБОБОВИХ:
 

Купити порошкоподібні інокулянти для сої, гороху в Харків, Тернопіль, Вінниця, Львів, Рівне, Херсон, Кропивницький, Одеса, Бактеріальні добрива для бобових в Чернігів, Полтава, Маріуполь, Ужгород, Запоріжжя, ціни на інокулянти для сої, люпину, зернобобових купити в Херсон, Луцьк, Дніпро, Хмельницький, Миколаїв, купити бактеріальні добрива для бобових в Черкаси, Житомир, Київ, Чернівці, Суми, Івано-Франківськ.


Зробити замовлення